Görev Süresi: 29 Ekim 1923 - 10 Kasım 1938

 

Görev Süresi: 11 Kasım 1938 - 22 Mayıs 1950

 

Celal Bayar

Görev Süresi: 22 Mayıs 1950 - 27 Mayıs 1960

Cemal Gürsel

Görev Süresi: 27 Mayıs 1960 - 28 Mart 1966

Cevdet Sunay

Görev Süresi: 28 Mart 1966 - 28 Mart 1973

 

Fahri Korutürk

Görev Süresi: 6 Nisan 1973 - 6 Nisan 1980

Kenan Evren

Görev Süresi: 9 Kasım 1982 - 9 Kasım 1989

Turgut Özal

Görev Süresi: 9 Kasım 1989 - 17 Nisan 1993

 

Süleyman Demirel

Görev Süresi: 16 Mayıs 1993 - 16 Mayıs 2000

Ahmet Necdet Sezer

Görev Süresi: 16 Mayıs 2000 - 28 Ağustos 2007

Abdullah GÜL

Görev Süresi: 28 Ağustos 2007 -

 

 
   
 

 

 

 

 


 
 
 
 
Ortaca Fm'e reklam vermek için gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

İSTEKLERİNİZ İÇİN ORTACA YAZ BİR BOŞLUK BIRAK 3834'E VEYA 3969'A GÖNDER...
 
 
 
Online Sayaç
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Anasayfa ·  Hakkımızda ·  Canlı Yayın ·  Yayın Akışı ·  İletişim ·  Reklam ·  Yöremiz ·  Galeri ·  Tarihimiz

© 2009-Ortaca Fm - Bütün hakları saklıdır-Designed by Kenan ÜLKER